O nas:

 

Projektujemy indywidualnie od 19 lat. Projektowaliśmy z sukcesem już prawie wszystko: cudowny zalew rekreacyjny, świetnie zrealizowaną rewaloryzacje miejscowości, plany wielu osiedli, doskonale funkcjonującą klinikę z nowatorską salą operacyjną, biurowce dla korporacji i te butiqowe, kampus politechniki, wiele cudownie wygodnych domów wraz z ich wnętrzami a także żaluzje ze sklejki. Wszystko to indywidualne łamigłówki w różnych skalach. Kochamy te nasze wyzwania ale najbardziej, po latach, cenimy pracę dla indywidualnego inwestora zaangażowanego osobiście w swój projekt. To najtrudniejsza współpraca i ci którzy projektują dla instytucji nie wiedzą jaka to trudna ale też satysfakcjonująca praca.  

Najważniejszy w projektowaniu jest czas. Czas na zastanowienie, czas na sprecyzowanie myśli inwestora, czas na podjęcie decyzji o bardzo ważnych aspektach przyszłego życia właścicieli. To jest czas dla Was – drodzy inwestorzy.My mamy dla was czas. Umiemy rozwiązać wasze problemy. Wymyślić jak połączyć wasze różne charaktery w jeden dom, w którym kobieta delikatna i skłonna do emocji i mężczyzna provider, zdobywca i minimalista będą czuli się szczęśliwi. Mieliśmy już przyjemność współpracy z naprawdę wieloma wariantami osobowościowymi i to jest w tej pracy piękne. Proszę uwierzyć, umiemy zaspokoić każdy model i zaprojektować wszystkim wszystko.

Potrafimy rozwiązać wszystkie wasze problemy. Trudne działki, skromne budżety dużych przedsięwzięć, kłopotliwe sąsiedztwa. Mamy wszystkie umiejętności potrzebne  w zawodzie architekta i designera: talent, wyczucie artystyczne i kolosalne ilości pomysłów, warsztat techniczny, duże doświadczenie, empatie i umiejętności psychoterapeutyczne. Wszystkie te atuty wykorzystujemy stale w tworzeniu budynków i wnętrz.

Jest w tym zawodzie potrzeba zaufania, powierzenia swoich pragnień specjaliście, który to „ogarnie”.  Więź jaka się tworzy między projektantem a inwestorem jest konieczna do zrozumienia wszystkich jego potrzeb. Wyznajemy filozofię starych mistrzów architektury – mamy czas dla partnera. Nie ponaglamy go, spotykamy się przecież żeby urzeczywistniać jego marzenia. Jesteśmy od urzeczywistniania Waszych marzeń i od najsensowniejszego wydania Waszych środków. Czyż to nie jest ogromna odpowiedzialność?

Kochamy tą robotę…..

Owocem naszej pracy jest wiele szczęśliwych domów ale także wiele nagród doceniających nasze rozwiązania. Niektóre z nich to: Primulus za najlepszą realizacje, dwa razy pierwsze miejsce w konkursie Piękny Wrocław za dom i pierwsze miejsce za obiekt użyteczności publicznej, wyróżnienie za design.

Zapraszamy do współpracy.

Pracownia Projektowa Plan 

Wrocław 51-130 

ul. Żmigrodzka 93b

tel: 71-394-17-22, tel: 501 280 509

email: hanisz@ pracowniaprojektowaplan.pl

 

,  

ZADZWOŃ DO NAS

501 280 509

Obserwuj nasz

 Instagram 

|

Pracownia 

Projektowa 

Plan